Про це інформує прес-служба кандидата.

«Пам’ятник провідникові української нації, головному натхненнику українських націоналістів Героєві України Степанові Бандері вже давно мав постати в кожному місті України, поряд із Великим Кобзарем, незламною Лесею Українкою, Каменярем.

Але в той час, як прихилити голову перед монументом Тарасові Шевченку можна практично в будь-якому куточку нашої держави, то відшукати пам’ятники Степанові Бандері можна лише на теренах Заходу. Та й то одиниці. А монумент Провідникові нації в столиці української держави - і нині залишається головною мрією українських націоналістів. За втілення цього задуму в життя взявся опозиційно-налаштований кандидат у народні депутати Андрій Лопушанський.

«Починаючи з 2007 року я вже долучився до встановлення на Прикарпатті чотирьох пам’ятників Степанові Бандері. Цей, у столиці буде вже п’ятим. Не даю пустих обіцянок а чітко й послідовно роблю те, що можу зробити», - каже Андрій Лопушанський. «Недавно пообіцяв землякам, що, будучи в парламенті, неодмінно поставлю пам’ятник в українській столиці. Проте я не став чекати і розпочав це робити до виборів. Бо це питання є принциповим для мене.

Бандера – це символ цілій епосі людей, які боролись за волю і незалежність нашої держави. І ще раз даю вам слово: обов’язково докладу всіх зусиль, щоб пам’ятник Степану Бандері стояв у Києві. Я це вже роблю! Незважаючи ні на що, готовий вистояти проти утисків діючого нині режиму, а ставши народним депутатом, зроблю все для того, щоби, як кажуть, стежка до пам’ятника Героя України Степана Бандери, який стоятиме в столиці нашої держави не заростала ніколи. Щоби сюди приходили молодята, і діти. Щоби пам’ятник Степанові Бандері ввійшов до туристичних маршрутів Києва. Бо Степан Бандера – символ нескореності, всієї нашої нації. Він – наша історія», – підсумував Андрій Лопушанський.