Андрія Садового, міського голову Львова, знову обрали лідером партії «Самопоміч» ще на три роки. Таке рішення прийняли на з’їзді політичної сили 11 травня. Про це повідомляє «Кореспондент».

«Відповідне рішення підтримали делегати партійного з’їзду у зв’язку з закінченням попереднього терміну повноважень Андрія Садового», — йдеться в повідомленні.

Мер міста Лева заявив, що готовий очолити список партії на майбутніх парламентських виборах і боротися за посаду прем’єр-міністра.

«Моя діяльність як міського голови добігає кінця, я не збираюся балотуватися на нову каденцію. Я готовий йти в парламент, очолювати список, якщо буде ваша довіра, готовий боротися за посаду прем’єра і наводити лад у країні», — наголосив він.

За словами Садового, близько 80 % парламентського списку «Самопомочі» складуть «нові обличчя».

13-27 травня у регіональних центрах партії мають відбутися рейтингування майбутніх кандидатів у народні депутати від цієї політсили.

«Мова йде про принцип «відкритих списків», згідно з яким усі партійці голосуванням визначатимуть номер конкретного кандидата в загальному переліку кандидатів у народні депутати від політичної сили», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляв “Вголос”, від Садового пішли ще п’ятеро народних депутатів.