- Для нас є дивною і відверто скандальною чергова спроба дискредитації Львова і його підготовки до Євро-2012. Ми вже звикли, що такі речі систематично з’являються протягом усього часу підготовки, особливо після позитивних для нашого міста сигналів. Кілька днів тому Львів відвідав директор Євро-2012 Мартін Каллен і ми отримали його позитивні оцінки. Крім Львова він побував в Івано-Франківську і Трускавці і зміг пересвідчитись, що європейським містом є не лише Львів, але й інші міста Західної України.

Так, в процесі будівництва стадіону є чимало труднощів. Так, у нас є багато проблемних робочих питань з «Азовінтексом», на що нам звертає увагу УЄФА і про що йдеться в цьому звіті. Так є під час реалізації будь-якого крупного проекту. І жорсткі оцінки експертів УЄФА є також не дивиною для нас. Ми працюємо в такому режимі з фахівцями європейської футбольної асоціації ось вже два з половиною роки. І критичні зауваження УЄФА є для нас допомогою, а не перешкодою.

І такі ж критичні зауваження Ви могли б побачити і щодо інших міст. В когось більше проблем зі стадіонами, в когось критична ситуація з готелями, в інших з аеропортом. Але обурення викликає інше. Протягом всього часу в ЗМІ систематично «зливаються» конфіденційні звіти УЄФА саме щодо Львова. Це цілеспрямовані дії проти Львова і проти Західної України. Працювати в такому режимі, коли постійно очікуєш удару в спину, дуже непросто.