Наголошуємо на тому, що Петро Писарчук згодний взяти участь у дискусії у прямому ефірі з міським головою Андрієм Садовим у будь-який зручний для мера час і відповісти на усі звинувачення, які упродовж останнього часу безперервно лунають від підконтрольних міському голові ЗМІ.

Враховуючи те, що за даними соціологічних опитувань та коментарями низки політологів, саме Петро Писарчук є одним із двох лідерів мерських перегонів, а відповідно представляє інтереси левової частки жителів міста, відмова владного кандидата А. Садового дискутувати зі своїм єдиним реальним конкурентом є приниженням інтересів львів’ян.

Розцінюємо підкилимні заяви Андрія Садового про те, що Петро Писарчук нібито має якесь відношення до спроб фальсифікувати результати виборів як популістську заяву, яка не має під собою жодних підстав. Перш ніж звинувачувати своїх опонентів, А. Садовий мав би відповісти на закиди свого суперника на попередніх виборах, екс-мера Львова Василя Куйбіди, який заявив, що саме Андрій Садовий свого часу сфальсифікував волевиявлення львів’ян.

Хочемо запевнити міського голову у тому, що враховуючи реальний стан справ у Львові, а, зокрема, ситуацію у господарці, економіці, соціальній та культурній сфері міста, владному та опозиційному кандидатам є про що дебатувати.

Нагадаємо, на теледебати у прямому ефірі Андрія Садового та Петра Писарчука запросив найрейтинговіший регіональний канал «ZIK». Якби головні претенденти на крісло мера взяли участь у теледебатах 26 жовтня, ця подія могла б стати найцікавішим політичним телевидовищем передвиборчих перегонів.

Петро Писарчук погодився на зустріч з діючим мером, зазначивши, що «теледебати – це цивілізоване спілкування, діалог про проблеми, що турбують кожного мешканця нашого міста, а не гладіаторські бої до повного морального чи політичного знищення опонента».

Натомість Андрій Садовий відмовився від участі у теледебатах. Сьогодні міський голова Львова заявив, що не братиме участі у дебатах зі своїм головним опонентом, мотивуючи це відсутністю тем для дебатів. «Про що нам тут дебатувати?», – сказав мер.