Нагадаємо, збірна України з футболу не поїде на чемпіонат світу 2018 року, який пройде в Росії. У Києві у вирішальному поєдинку, в якому нас влаштовувала тільки перемога, наша команда програла збірній Хорватії – 0:2.

«Я вважаю, що команда зробила крок вперед, – заявив після гри А. Шевченко. – Попри сьогоднішній результат... Хорвати показали, що вони висококласні виконавці. Перший тайм був хороший, ми повинні були вигравати, забивати м'яч і йти в роздягальню з рахунком 1:0. Повторюся, у хорватів дуже багато класних гравців. У другому таймі вони мобілізувалися.

У нас є проблемні позиції, в першу чергу в нападі, ми змушені робити перестановки. Це позначилося в другому таймі, коли хорвати підняли ритм, а ми почали помилятися. Вони стали вигравати більше боротьби. Хорватія на сьогоднішній день за рівнем футболістом сильніша нас.

Україна показала творчий, командний футбол, особливо в першому таймі. Гра складається з епізодів, а є епізоди, які вирішує майстерність. На жаль, у суперника воно було вище. Я бачу як плюси, так і мінуси. Будемо працювати.

Я дуже задоволений хлопцями, але мені дуже шкода за результат. Якщо розкласти епізоди – то вони пов'язані з якістю футболістів. У нас безліч молодих гравців, строго судити їх не буду і не дозволю нікому.

У нас є команда, яку ми будуємо. Молоді хлопці, яких ми пускаємо. Є якісні футболісти. У нас команда, яка створюється. Якщо я залишуся тренером збірної, то моя філософія не зміниться. В команду будуть потрапляти ті гравці, які будуть показувати футбол рівня національної збірної. Незалежно від їхнього віку. У нас буде багато товариських зустрічей, щоб знаходити необхідний нам досвід».