Після матчу відбулася прес-конференція головного тренера збірної України Андрія Шевченка.

Важка гра. Хочу зробити комплімент на адресу збірної Косова, – заявив настаник «синьо-жовтих». – Перш за все, за її бажання боротися, за її компактність в грі. Як тут не погодитися з Сидорчуком, який сказав, що це одна з найсильніших команд з шостої корзини. Вони молодці!

Погодні умови сьогодні були дуже важкими. Коли йде такий сильний дощ, дуже важко контролювати м'яч, іноді взагалі неможливо виконати передачу. Так що оцінювати сьогоднішню гру я навіть не збираюся. Найголовнішим для нас сьогодні було здобути три очки, і ми це завдання виконали.

Чи задоволені ви дебютом Марлоса?
Так, він добре увійшов у гру. Виконав всі, що ми від нього очікували. Повторюся, погодні умови були просто катастрофою. Так що просто скажу одне: всі хлопці – молодці. Вони вірили в свої сили, боролися до кінця і домоглися результату. Можу до цього додати, враховуючи мій багаторічний досвід гравця: незалежно від суперника, на таких полях, в таких погодних умовах грати дуже і дуже важко. Так що хлопці молодці!

Як оціните гру Караваєва на позиції захисника?
Він хоч і не отримав початкового виклику в збірну, але приїхав з хорошим настроєм, з перших хвилин увійшов в гру дуже добре, боровся, оборонявся, атакував. У мене немає ніяких претензій ні до нього, ні до решти хлопців. Сьогоднішню гру можна судити з точки зору тактики: в таких погодних умовах нашим завданням було просто виграти, і ми це завдання виконали.

Ордець і Кравець не зіграють з Хорватією через перебір жовтих карток. Уже знаєте, ким їх замінити?
У нас є хороші новини від Ракицького. Думаю, він приєднається до нашої команди завтра. Подивимося на його стан. Якщо все буде в порядку, то це буде посилення для нас. Крім того, сьогодні ті ж Гармаш і Ярмоленко вдало перебудувалися – грали, по суті, висунутих нападників. Будемо думати. Може, зіграємо тим же складом, може, щось змінимо. У нас, наприклад, є ще Бесєдін.

Ваша реакція на результати інших сьогоднішніх матчів нашої групи?
Вони для нас нічого не змінюють. Нам все одно треба перемагати Хорватію. Звичайно, важко буде зайняти перше місце, але ми будемо боротися за друге. В цілому, я задоволений поточною ситуацією. Така важка група, а наша команда за тур до закінчення відбіркового турніру має шанси на вихід у фінальну частину чемпіонату світу. Будемо битися в Києві з Хорватією.

Як оціните підтримку українських уболівальників сьогодні?
 Хотів би подякувати їм за те, що вони приїхали. Незважаючи на сильний дощ, вони залишилися на трибунах до кінця матчу. Можна тільки схилитися перед ними за таку підтримку. Сподіваюся, в матчі з Хорватією трибуни теж нас підтримають. А переможе сильніший.

Переможці дев'яти груп в європейській відбірковій зоні отримають прямі путівки на чемпіонат світу-2018. Найкращі вісім збірних з числа тих, що посядуть другі місця в своїх групах, продовжать боротьбу за путівки на турнір в стикових матчах. Збірна України все ще може зайняти як перше, так і друге місце в групі.

«Вголос»