Найактивнішим депутатом-мажоритарником по Україні є Андрій Шкіль, — повідомив сьогодні на прес-конференції у Львові речник „Фундації „Відкрите суспільство” Юрій Сиротюк.
За 2 роки роботи у парламенті на рахунку Андрія Шкіля 278 виступів з місця та 191 – з трибуни, а також 35 законодавчих ініціатив та 70 депутатських запитів. Він є абсолютним лідером за активністю серед депутатів-мажоритарників від Львівської області у ВРУ.
Починаючи з 2002 року, Володимир Яворівський виступів майже 200 разів з місця у парламенті та 114 разів – з трибуни.
Також є депутати від Львівщини, які жодним чином не проявили себе протягом двох років роботи парламенту. Петро Димінський жодного разу не виступив з місця та трибуни протягом 2 років, а Іван Гаврилюк жодного разу не виступив з трибуни, — відзначив Юрій Сиротюк.
За словами Юрія Сиротюка, „активність депутатів від Львівської області у парламенті досить висока. Загальна кількість законодавчих ініціатив за 2 роки – 252. Загалом львів`яни 338 разів виступили з місця, 106 – з трибуни та подали 101 депутатський запит. За загальною кількістю виступів, законодавчих ініціатив, депутатських запитів Львівська область займає друге місце. У середньому на кожного депутата, який представляє наш регіон, приходиться 50 виступів з місця, 31 виступ з трибуни, 11,4 — законодавчі ініціативи та 23 депутатських запитів.
Сьогодні у Львові відбулась прес-конференція представників недержавної громадської організації „Фундація „Відкрите суспільство” (м. Київ), яка з 2002 року займається моніторингом діяльності народних депутатів України.
Львівську область у ВРУ представляють 12 народних депутатів.