Андрій Шкіль сьогодні залишається позапартійним і лідером громадської організації УНА-УНСО. Про це він заявив „Контекст-медіа” особисто.
„Написання заяви на вступ в „Батьківщину” не означає мого членства у цій партії. Я зараз є безпартійним”, ― сказав він.
Все це є безпідставні розмови. До того ж не слід плутати членство у політичній партії та громадській організації. Заяви, які прозвучали сьогодні у Львові. Їх тур на Львівщину оплачений.
Сьогодні на прес-конференції у Львові екс-члени УНА-УНСО Ігор Мазур та Андрій Бондаренко заявили, що Андрій Шкіль не мав права їх виключати з лав організації, адже є членом Батьківщини.
25 cерпня цього року народний депутат, голова УНА-УНСО Андрій Шкіль написав заяву про вступ у партію ВО „Батьківщина”. Тоді ж Андрій Шкіль зазначив, що він і надалі залишатиметься головою громадської організації УНА-УНСО, а сама організація не змінюватиме свого статусу. Все ж таки представники Головної Команди УНСО Ігор Мазур та Андрій Бондаренко вважають, що після вступу до ВО „Батьківщина” Андрій Шкіль автоматично знівелював своє членство в УНА-УНСО і не має жодного права на виключення когось зі складу УНА-УНСО.
Андрій Шкіль, народний депутат України з 2002 року від в.о. № 121 Львівської області, член фракції „Батьківщина”. Член УНА з 1990 р., голова УНА-УНСО з 2002 р., президент Добродійного фонду Д.Донцова, головний редактор журналу "Націоналіст". Член ради акцій протесту, представник Громадянського комітету захисту Конституції "Україна без Кучми" для ведення переговорів з представниками режиму з 02.2001 р. Заарештований 21.03.2001 р. Нагороджений медаллю "За оборону Придністров'я". Автор збірки статей "Вітер Імперії" (1998 р.).