Будучи членом „Батьківщини” Андрій Шкіль не має права виключати будь-кого з УНА-УНСО. Скасування Проводу та виключення з УНА-УНСО членів партії Руслана Зайченка та Ігоря Мазура членом партії „Батьківщин” Андрієм Шкілем є недолугим та незаконним, — заявив сьогодні на прес-конференції у Львові голова Київської міської організації УНА-УНСО Ігор Мазур.
Руслан Зайченко та Ігор Мазур залишаються членами УНА-УНСО, не зважаючи на рішення керівника проводу УНА-УНСО Андрія Шкіля про їх виключення. Про це сьогодні на прес-конференції заявив особисто голова Київської міської організації УНА-УНСО Ігор Мазур
Виключення Андрій Шкіль мотивував тим, що йому не звітували, — зазначив член головної команди УНСО Андрій Бондаренко.
Члени головної команди УНСО Андрій Бондаренко та Ігор Мазур взагалі вважають. що дії Андрія Шкіля є незаконними адже він ще у серпні написав заяву на вступ у ВО „Батьківщина”.
„Ми дозволяємо колишньому члену УНА Андрію Шкілю рятуватися в лавах „Батьківщини”, але не дозволяємо використовувати для свого порятунку героїчне ім’я УНА-УНСО”, — відзначили сьогодні на прес-конференції представники Головної Команди УНСО.
Представники Головної Команди УНСО наголосили на тому, що Андрій Шкіль – член іншої політичної партії, який рятує своє майбутнє.
25 cерпня цього року народний депутат, голова УНА-УНСО Андрій Шкіль написав заяву про вступ у партію ВО „Батьківщина”. Тоді ж Андрій Шкіль зазначив, що він і надалі залишатиметься головою громадської організації УНА-УНСО, а сама організація не змінюватиме свого статусу. Все ж таки представники Головної Команди УНСО Ігор Мазур та Андрій Бондаренко вважають, що після вступу до ВО „Батьківщина” Андрій Шкіль автоматично знівелював своє членство в УНА-УНСО і не має жодного права на виключення когось зі складу УНА-УНСО.