Народний депутат Андрій Шкіль в інтерв'ю розповів про своє бачення політичних розкладів на парламентських виборах 2006 року, повідомляє «ОБКОМ».
„Звичайно, БЮТ піде на парламентські вибори разом з партією Президента, - говорить Шкіль. - Немає підстав говорити про розбіжності між Юлією Тимошенко і Віктором Ющенком. Але питання полягає в тім, яким буде формат цього загального походу”.
„Особисто я — прихильник коаліційного походу, але з різними списками. Це та схема, що могла б поліпшити результат на виборах і дозволити взяти провладним силам у майбутньому парламенті більше місць. Хоча, думаю, усе-таки буде єдиний список. Ми наберемо 20 відсотків. І потім будемо жагуче про це шкодувати. Адже парламентські вибори надзвичайно важливі ще і для відпрацьовування технологічних процесів. Варто пам'ятати, що, по суті, ніхто нікого не переміг. І до початку травня можна чекати, умовно говорячи, «контрреволюційних дій». Підготовка до подібних акцій йде тихо, спокійно, гроші уже виділені. І новоспеченим контрреволюціонерам залишається лише скористатися ситуацією", - сказав Шкіль.