Серед викопаних в піщанику під вулицями міста підземель є і пов'язані з ім'ям легендарного розбійника Робін Гуд.

Розміщення багатьох печер невідоме досі.

Місто знаходиться на вершині підземного лабіринту, зробленого колись людськими руками. Деякі з його печер просто вражають своїми масштабами.

Археолог Девід Вокер займається вивченням печер під Ноттінгемом і проводить їх лазерне сканування. Його метою є оцінити археологічне значення печер у Ноттінгемі. Багато з них отримали статус пам'яток історії та археології і мають велике місцеве та національне значення. Археологи намагаються розібратися з їхніми планами. Багато з печер замуровані, заповнені сміттям або забуті. 3D лазерне сканування має дати детальне уявлення про стан печер, для того щоб інформація про них була в інтернеті.

Ноттінгем був відомий своїми печерами ще в саксонські часи. Про них згадує у своїх роботах місцевий історик Тоні Валтхам у своєму посібнику «Пісочні печери Ноттінгема». Зокрема він писав: «Ноттінгем має так багато печер просто тому, що фізичні властивості корінних порід пісковику ідеально підходять для проведення розкопок. Пісковик легко розкопується ручним інструментом і буде безпечно стояти при організації арок з низьким профілем».

Джерело: Gazeta.ua