Американські адепти хорового співу на галявинах віденського лісу Animal Collective підсадили Петрика П'яточкіна та його слоненяток на травичку і ті зачудили нехілу тусу в дитсадку.

Animal Collective продовжують розгортати таланти своїх кооперативних нойзо-фолкєрів і фріко-психоделіків. Курс обрано на середину 70-ті з морем булькаючого прогу а-ля Goblin, яким вже пробіглись в цьому році MGMT та плюсами електронних ескпірієнсів а-ля Kraftwerk і Tangerine Dream.

Лісовий пазітівчік наївних інфантилянтів у дружньому колі шаманських денсів навколо дерева життя може відсилати (тільки в загрувленому вигляді) до альбомчика Mercury Rev "Deserter's Songs" (1998), особливо до пісеньки "Endlessly", яку так любить головний Гаррі Поттер цього світу. Може відсилати і до творчості Efterklang, тільки в менш айдіемному вигляді. Може паралелитись в інкольних деталях з альбомчиком свого ж учасника під ніком Panda Bear "Person Pitch" (2007). Може чатитись і з Múm та Psapp. Попередні альбоми анімалістів тут також пробігали у різних варіаціях.

Хорові ууууууууу "My Girls" один в один тусуються з ууууууууками на цьогорічному треці Keane "Spiralling", що наводить на мислю, що Animal Collective сьогодні – це занойзований варіант перфектної симетрії Keane, тільки з іншого боку. А це вже єресь для фанатів усього просунутого, авангардного та інопланетного.

Заглючена перкусія глюку психоделічного і звичайного розповсюджена на "Also Frightened" та "Summertime Clothes" з заюзаними монотонами з приспівами обкуреного ха-ха.

"Daily Routine" розповідає історію дитячої іграшки, яка своїми зламаними рученятками намагається схавати рис крабовими палочками. Навколо неї літає кіндерна бензопилочка, що розпилює квіточки, як манюня бджілочка на відпливаючому в рай кораблику з хобітами та ельфами.

"Daily Routine" і "Bluish" з децельний бітіком, дзвониками, бульбашками щастя та фальцетіками екстазу найбільше тягнуть на найбільшу сімпотність на цьому альбомчику.

Пульсація, ревербація і піанінонізація "Guys Eyes" беатифікується солодкою смертю заглюченої платівки, а "Taste" – шурхотінням тойтронічного набору з 8-ми бітками на борту.

В "Lion In A Coma" з'являються дримба і бубони, а корівки смачно пасуються, дивляться закоханими оченятками на ангеликів і дають смачнюнє молочко для маляток і дівчаток.

"No More Runnin" виспівує колискову для жабок з ксилофончиковим оркестром. Комариків на повітряних кульках водять хорові хороводи навколо самоварчика мухи-сцукотухи в різнокольорових снах. Годиннички відбивають секунди вічності. Ляпота. Жабки квакають. Не чути тільки чомусь цвіркунів. Не хочеться думати про щось погане.

"Brothersport" добиває диск дриганням ніжок у повітрі після смачнюнього сніданку. Споглядання на сонячних зайчиків, що ковзають поверхнею басейну з чистою-пречистою водичкою. Маляток випустили в пампаси і десь тут відходить Петрик П'яточкін та його слоненятка. Обкурена безтурботність дитячого віку в дитсадівських пузлях.

Це не "Sung Tongs" (2003) і навіть не "Strawberry Jam" (2007), але щось в тому є. Дикий стьоб так точно. А що ще дітками тре для повного щастя?

1. In The Flowers
5. Daily Routine
6. Bluish
7. Guys Eyes
8. Taste
9. Lion In A Coma
10. No More Runnin
11. Brothersport