Про таку оцінку завданих США збитків сьогодні повідомила компанія Planalytics, яка спеціалізується на оцінках впливу погоди на бізнес.

У компанії вважають таку п'ятимільярдні збитки порівняно невисокими. Так, за оцінками Planalytics, тижнева хвиля холодів у 2010 році обійшлася в 25-30 мільярдів доларів. На думку експертів, морози також можуть привести до уповільнення зростання 17-трильйонної економіки США.

На думку економістів, такі збитки, як зменшення попиту в роздрібній торгівлі та сфері послуг, вдасться компенсувати принаймні з поліпшенням погодних умов.

Хвиля сильних морозів у США поступово слабшає. За оцінками Національної метеорологічної служби США, практично на всій території країни найближчим часом очікується істотне потепління.

Нагадаємо, з початку січня центральні і східні штати США перебували під впливом фронту холодного повітря з Арктики. Морози торкнулися території, на яких проживає більше 200 мільйонів чоловік. Серйозних пошкоджень інфраструктури відзначено не було, проте з негодою пов'язують загибель щонайменше 21 людини.

Джерело: РИА Новости