Участь у прес-конференції беруть:
Олександра Коваль, президент ГО «Форум видавців»,
Ірина Лепська, директор Львівського міжнародного дитячого фестивалю,
Андрій Вороновський, начальник управління культури ЛМР,
Лариса Лугова, директор Львівської обласної бібліотеки для дітей,
Мар’яна Савка, письменниця, головний редактор «Видавництва Старого Лева»,
а також представники органів місцевого самоврядування Львова і Львівської області, партнерських громадських організацій, установ освіти і культури міста.

Довідка
Фестиваль проходитиме з 27 по 29 квітня 2012 р. в Палаці мистецтв (м. Львів, вул. Коперника, 17) з ініціативи громадської організації «Форум видавців». Організатори:

ГО «Форум видавців», Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Українська бібліотечна асоціація, Фестиваль настільних ігор «Ігрова сфера», КМЦ «Палац Мистецтв», Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада.

Дитячий фестиваль є унікальною подією для України та Східної Європи: це три дні, насичених сотнями подій, спрямованих на розвиток творчого потенціалу та спортивної активності дітей. Особливо важливою частиною фестивалю є літературна програма, яка спрямована на популяризацію читання та української книжки серед дітей та підлітків. Міжнародна складова фестивалю цього року представлена авторами та майстрами з Польщі і виставкою чеської ілюстрації. Новинкою фестивалю цього року є гра «Збирай слонів», яка триває всі дні фестивалю і обіцяє 6 000 призів.

Організатори просять журналістів акредитуватися на 6-ий Львівський міжнародний дитячий фестиваль. Заявки на акредитацію можна завантажити на сайті childrefestival.org.ua за посиланням.