Нова платформа має “наводити мости” і допомагати людям по обидва боки лінії зіткнення слухати і чути.

Про це повідомив радник секретаря Ради національної безпеки і оборони України з питань реінтеграції Донбасу Сергій Сивохо.

Радник секретаря Ради національної безпеки і оборони України з питань реінтеграції Донбасу Сергій Сивохо анонсував запуск “Національної платформи примирення і єдності”. Вона має “наводити мости”, допомагати людям по обидва боки лінії зіткнення на Донбасі “слухати і чути”.

“Будь-який мирний процес починається з діалогу. Ми допоможемо людям по обидва боки лінії зіткнення слухати і чути. Вже багато зроблено. Але ще більше роботи попереду. 19 лютого – старт Національної платформи примирення і єдності. Наше завдання – “наводити мости”, – написав Сивохо на своїй сторінці у Facebook.

Також він розмістив відео, в якому український президент Володимир Зеленський говорить, що держава разом із громадянським суспільством має ініціювати масштабний національний діалог. Сивохо не надав жодних деталей діяльності цієї платформи, лише закликав глядачів приєднуватися.

19 февраля – старт Национальной платформы примирения и единства.

Любой мирный процесс начинается с диалога. Мы поможем людям по обе стороны линии соприкосновения слушать и слышать. Уже многое сделано. Но еще больше работы предстоит. 19 февраля – старт Национальной платформы примирения и единства. Наша задача – «наводить мосты». Меньше слов – больше дел.

Опубліковано Сергеєм Сивохо Понеділок, 17 лютого 2020 р.