Антона Ружицького вдруге обрано головою Львівської обласної організації ХДС.
Таке рішення було прийнято сьогодні на 2-ій звітно-виборчій конференція конференції ЛОО ХДС.
За кандидатуру Антона Ружицького проголосувало 147 із 152 делегатів конференції. 1 делегат проголосував проти, а 4 утримались з цього питання.
Інших кандидатів на посаду голови організації не було висунуто.
Конференція також обрала 4 заступників голови ЛОО ХДС: Мирославу Костюк ― заступник з питань соціальної і гуманітарної політики, Андрія Болкуна ― заступник з політико-правових питань і зв’язках із ЗМІ, Данила Ярему ― заступник з фінансово-економічних питань, Сергія Мельниченка ― заступник з організаційних питань та голова виконкому обласної організації партії.
Конференції обрала раду ЛОО ХДС у кількості 35 осіб, до якої увійшли голова організації, його заступники, голови районних організацій партії та міських організацій міст обласного підпорядкування.
Були обрані також 40 делегатів на з’їзд ХДС, який відбудеться 26 березня у Києві.
У конференції взяли участь в якості гостей: почесний консул Бразилії у Львові Петро Малех, голова ЛОО ВО „Батьківщина” Іван Денькович, перший секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов, голова ЛМО УРП „Собор” Степан Середа, та заступник голови ЛОО КУН Ігор Данилиха.
Львівська обласна організація ХДС нараховує 2495 членів.
Вперше Антон Ружицький був обраний головою ЛОО ХДС 27 вересня 2003 року. Тоді обласна організація нараховувала 4100 членів.