Уляна Супрун розвіяла міфи про вживання алкоголю.

Про це в.о міністра охорони здоров'я написала у Facebook.

Супрун зазначила, що взимку алкоголь не зігріває.

"Все відбувається навпаки — він розширює кровоносні судини на поверхні тіла, а прилив крові викликає відчуття тепла. Внутрішні органи в цей час тепло втрачають. Втрата тепла з поверхні шкіри та кінцівок на холоді відбувається швидко, а загальна температура тіла знижується. Тому обирайте кращий спосіб зігрітися на вулиці поки не настала справжня весна — виходьте на прогулянку чи легку пробіжку", - написала в.о міністра. 

Супрун також застерегла, що будь-яка кількість алкоголю в крові може вплинути на навички водіння, що  підвищує ризики потрапити в аварію.

"Багато людей вважає, що деякі алкогольні напої мають лікувальні властивості. Але це не так. Пити чи в будь-якому іншому вигляді застосовувати алкоголь для профілактики чи лікування хвороб — нерозумно. Всі можливі позитивні ефекти, які містить в собі алкоголь, зрештою перекриваються його згубними властивостями. А в деяких випадках використовувати алкоголь для “оздоровлення” може бути небезпечно", - йдеться у повідомленні.

В.о міністра уточнила, що якщо ви приймаєте ліки — пити алкоголь небажано.

"Але в цілому твердження, що антибіотики не можна поєднувати з алкоголем — міф. Після тривалих наукових досліджень стало відомо, що алкоголь повністю несумісний лише з деякими антибіотиками", - повідомила Супрун.

Також в.о міністра закликала відмовитись від вживання алкогольних напоїв.

Нагадаємо, Супрун зруйнувала міф про лимон та вітамін С.