Про це повідомила прес-секретар Навального Кіра Ярмиш,  пише Радіо Свобода.

За її даними, суд призначили на завтра, 27 березня.

Сьогодні у низці міст Росії відбулися антикорупційні мітинги. Протести пов’язані з публікацією розслідування Фонду боротьби з корупцією про незадекларовану нерухомість глави уряду Дмитра Медведєва. У більшості міст акції не вдалося узгодити.

Нагадаємо, як писав «Вголос» сьогодні по усій Росії почалися мітинги «Він нам не Дімон», на яких активісти закликають до боротьби з корупцією та розслідування діяльності прем'єра Російської Федерації Дмитра Медведєва.

У Москві затримали понад 700 учасників акції проти корупції.

 

На Пушкінській площі в Москві почав працювати загін ОМОН, який розбиває ряди учасників акції протесту проти корупції.

Також сьогодні у столиці РФ затримали опозиціонера Олексія Навального.

Російська поліція затримала всіх співробітників офісу Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального.  Затриманих співробітників  Фонду боротьби з корупцією, які організували в офісі трансляцію з акцій протесту по всій Росії, доставляють в ОВД «Даниловський». Як повідомляє глава ФБК Роман Рубанов, слідчі дії проводяться за статтею 282 КК РФ (збудження ненависті або ворожнечі).

У Санкт-Петербурзі на мітинг проти корупції на Марсовому полі вийшли тисячі людей.

Народний депутат України  заступник голови ВО «Свобода»,  Андрій Іллєнко  прокоментував антикорупційні акції в Росії, на яких активісти закликають до боротьби з корупцією та розслідування діяльності прем'єра Російської Федерації Дмитра Медведєва.