«До Комітету від народних депутатів Васюника І.В., Кадикала М.О., Хміля М.М. надійшло звернення про неправомірні дії посадових осіб департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради щодо ТОВ «Успіх БМ» під час засідання конкурсного комітету з проведення конкурсу щодо перевезення пасажирів… Просимо Вас організувати перевірку доводів нардепів та вжити заходів реагування згідно з вимогами чинного законодавства», – наголошено у зверненні.

Нагадаємо, що народні обранці ще 17 грудня 2014 року звернулися до генпрокурора Віталія Яреми з вимогою перевірити законність дій виконавчих органів Львівської міської ради щодо одного з найбільших транспортних перевізників Львова та області – компанії «Успіх БМ» – у частині незаконного розірвання договорів на право здійснювати перевезення пасажирів у місті Львові.

Депутати наголошували на надзвичайній ситуації, яка виникла на ринку автомобільних пасажирських перевезень Львова, зокрема на неправомірних діях з боку виконавчих органів Львівської міської ради – департаменту житлово-комунального господарства та інфраструктури – щодо транспортного перевізника – компанії «Успіх БМ».

«ТОВ «Успіх БМ» обслуговує у Львові перевезення пасажирів за автобусними маршрутами загального користування з 1999 року. З цього часу підприємство збільшило власний матеріально-технічний склад до 157 одиниць і вийшло в лідери автомобільного транспорту. Передумовою подій, які стали підставою цілеспрямованої кампанії незаконного поглинання підприємства, була реформа маршрутів загального користування в місті Львові, ініційована міським головою Садовим А.І. 2011 року», – йдеться у зверненні.

Від 29 грудня 2014 року питання транспортного перевізника компанії «Успіх БМ» перебуває на контролі Комітету ВРУ з питань запобігання та протидії корупції.