Про це повідомляє агентство ТАСС.   

«За даними на 17:00, затримано більше 500 осіб», - повідомило агентство  джерело з правоохоронних органів. Інформатор припустив, що стосовно більшості з них будуть складені адміністративні протоколи за ст. 20.2 КоАП («Порушення встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування»). Частина буде відпущена після бесіди.

Нагадаємо, як писав «Вголос» сьогодні по усій Росії почалися мітинги «Він нам не Дімон», на яких активісти закликають до боротьби з корупцією та розслідування діяльності прем'єра Російської Федерації Дмитра Медведєва.

На Пушкінській площі в Москві почав працювати загін ОМОН, який розбиває ряди учасників акції протесту проти корупції.

Також сьогодні у столиці РФ затримали опозиціонера Олексія Навального.

Російська поліція затримала всіх співробітників офісу Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального.  Затриманих співробітників  Фонду боротьби з корупцією, які організували в офісі трансляцію з акцій протесту по всій Росії, доставляють в ОВД «Даниловський». Як повідомляє глава ФБК Роман Рубанов, слідчі дії проводяться за статтею 282 КК РФ (збудження ненависті або ворожнечі).

У Санкт-Петербурзі на мітинг проти корупції на Марсовому полі вийшли тисячі людей.

Народний депутат України  заступник голови ВО «Свобода»,  Андрій Іллєнко  прокоментував антикорупційні акції в Росії, на яких активісти закликають до боротьби з корупцією та розслідування діяльності прем'єра Російської Федерації Дмитра Медведєва.