Про це корреспонденту Gazeta.ua телефоном розповів один з учасників.

За його словами, біля готелю в даний момент зібрались люди, яким не заплатили участь у мітингу на підтримку стратегічного курсу президента. Виник стихійний мітинг. Кажуть, що не розійдеться поки не отримають гроші.

«Ми жили всі по тиджню-два у наметовому містечку, підтримували порядок і дивились за бочками, польовими кухнями. За це нам обіцяли гроші. Суми від 800 до 1000 гривень. А сьогодні коменданти сказали, щоб ми всі роз'їжджались. Люди злі, готові до того, щоб зубами вигризти те, що ми заробили. Якщо так далі піде, підемо до офісу «регіоналів» – там гроші точно є», - розповів один з "антимайданівців" з Кривого Рогу.

Нагадаємо, сьогодні комендант наметового містечка Олександр Зінченко разом з заступником фракції Партії регіонів у Верховні Раді Михайлом Чечетовим, оголосили про призупинення провладного мітингу на час новорічних та різдвяних свят. Чи збиратимуть антимайдан після свят «регіонали» поки не вирішили. Сьогодні уже почали розбирати намети та вивозити польові кухні. Очистити парк обіцяють до обіду понеділка.

Джерело: Gazeta.ua