До акції долучилися навіть комуністи.

Демонстранти вимагали відставки президента Володимира Путіна. У Москві скандували: «Росія без Путіна» та «Путін – злодій» скандували люди в центрі російської столиці.

Один з опозиційних лідерів Сергій Удальцов сказав, що на вулиці вийшли 150 тисяч людей. Поліція повідомляє лише про 14 тисяч.

«Якщо ми не вимагатимемо відставки Путін та нових президентських виборів, в нашій країні нічого не зміниться», – виголосив з трибуни колишній віце-прем’єр Борис Немцов.

Він закликав владу звільнити всіх політичних в'язнів. Промовці вимагали також соціальних та економічних реформ. Влада санкціонувала акцію протесту за участю щонайбільше 25 тисяч учасників. За правопорядком стежило сім тисяч поліцейських.

Опозиційний політик Геннадій Гудков закликав російську опозицію до єднання.

«Ми повинні діяти злагоджено і не шкодити одне одному, навіть якщо в нас різні погляди», – заявив він. Напередодні Гудкова позбавили депутатського мандату.

Він був у фракції Держдуми «Справедлива Росія». Офіційним приводом для цього стало поєднання депутатської та підприємницької діяльності. Утім, оглядачі зауважують, що насправді це зробили для залякування інших представників опозиції.

Сергій Удальцов від «Лівого фронту» оголосив, що наступний «марш мільйонів» відбудеться 20 жовтня.

Джерело: Німецька хвиля