Як інформує прес-служба прокуратури Львівської області,  міліціонера засудили до позбавлення волі на строк 3 роки 1 місяць з конфіскацією майна за перевищення службових повноважень та одержання хабара.

Встановлено, що він, незаконно затримавши громадянина, утримував його у райвідділі та завдавав тілесних ушкоджень, намагаючись схилити до зізнання у зберіганні наркотичних засобів, а у подальшому – до передачі 15 тис. дол. США хабара за непритягнення до кримінальної відповідальності.

Міліціонер діяв у співучасті з трьома іншими правоохоронцями.

«Перебуваючи під таким тиском, потерпілий погодився на умови вимагачів та передав їм частину обумовленої суми коштів. За такі злочини, вину у вчиненні яких згаданий старший оперуповноважений відділу управління міліції визнав повністю, згідно з ухвалою суду апеляційної інстанції, його засуджено до позбавлення волі на строк 3 роки 1 місяць з конфіскацією майна. Крім цього, останнього позбавлено права обіймати посади в правоохоронних органах терміном на 3 роки та позбавлено спеціального звання», – йдеться у повідомленні.

На цей час вирок набув законної сили. Зазначимо, що вироку суду щодо його трьох спільників ще немає.