В Амурській області, що в Росії, небо через піщану бурю в Китаї та Монголії різко пожовтіло. Погодне явище неабияк налякало місцевих жителів і викликало бурхливу реакцію в мережі.

Про це інформує місцеве ЗМІ «Амур.Інфо».

У другій половині дня 16 травня небо над російським містом Благовєщенськ різко потемніло та забарвилось у жовтий колір.

Одні припустили, що це смог від лісових пожеж, інші – що це піщана буря. Найбільш песимістичні прогнози були про апокаліпсис.

«Лермонтовка. Апокаліпсис?», «Місто втратило барви», «Судний день», «Де наше сонце?», «Що за катаклізм? У Благовєщенську такого неба не буває», «Моторошно», «Як вам така погодка?», «Жовте небо над Благовіщенському», «Апокаліпсис близько», – такими коментарями в мережі супроводжувалось дивне погодне явище, яке спостерігали місцеві жителі.

Метеорологи поспішили заспокоїти мешканців і підтвердили інформацію про піщану бурю, «відголоски» якої йдуть із Китаю та Монголії. Циклон переніс частину природної стихії в Приамур’я. Тонни піску, які підняла стихія в пустелі Гобі, частково досягли Благовєщенська і накрили місто.

Крім жовтого неба і сильних поривів вітру, у столиці Приамур’я пройшов незначний дощ. Як зауважили автомобілісти, він більше нагадував брудну рідину, яка пофарбувала машини в жовто-коричневі кольори, залишивши плями бруду.