Мобільні госпіталі розгорнуть тоді, коли у львівських лікарнях не буде місць для хворих на коронавірус. Госпіталі планують створити на стадіоні "Арена Львів" та інших спорткомплексах міста.

Наразі у Львові кількість хворих на коронавірус стабільно зростає. МОЗ видало доручення визначити місця для розгортання мобільних госпіталів. Про це на брифінгу заявив директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис, повідомляється на сайті Львівської ОДА.

У Львівській облдержадміністрації також розглядають залучення студентів-медиків та інтернів до лікування хворих на коронавірус. Відповідне рішення ухвалять, якщо на Львівщині погіршиться ситуація з COVID-19.

Нагадаємо, на початку листопада Міністерство охорони здоров'я заявило, що мобільні госпіталі розгорнуть у Києві, Одесі та Дніпрі. Їх створять лише тоді, коли усі ліжка у лікарнях будуть зайняті хворими на коронавірус. Головний санлікар Віктор Ляшко зазначив, що тимчасові госпіталі створюватимуть лише в приміщеннях, у яких є опалення, вентиляція та необхідні санітарно-технічні умови.

Як повідомлялося, за останню добу на Львівщині зафіксували 550 випадків зараження коронавірусом, з них 195 – у Львові.