Звернення редакції «Аргумент-газети»
Редакція «Аргумент-газети» здивована реакцією Львівської обласної ради на публікацію статті «Роботу Петра Олійника визнати незадовільною…» (№16, від 20 квітня 2005 року). У ній був оприлюднений і в сканованому вигляді поданий «чорновий» проект заяви депутатського корпусу облради, у якому напередодні 100 днів перебування Петра Олійника на посаді голови Львівської облдержадміністрації пропонується визнати його роботу незадовільною.
«Аргумент-газета» не переслідувала мети вплинути на політичну ситуацію в області та дестабілізувати роботу двох гілок влади. Свідченням цьому є відсутність авторських коментарів до копії «чорнового» проекту заяви та наявність коментарів заступника голови Львівської облдержадміністрації і голови комісії Львівської обласної ради з депутатської етики та регламенту.
Редакція наголошує на тому, що складовою частиною статті є також її художнє оформлення. Підпис під фотоколажем до статті: «Тільки-но між губернатором Олійником і головою облради Сендаком з’явилося порозуміння, як деякі сили знову захотіли зіштовхнути лобами дві гілки влади в області». Підпис є позицією редакції, яка у такий спосіб намагалася донести до читачів ймовірну причину появи такої заяви у середовищі мас-медіа Львівської області.
«Аргумент-газета» принципово не займатиме негативної, позитивної або ж нейтральної позиції у висвітленні подій, що відбуваються у регіоні. Ми подаватимемо інформацію таким чином, щоб вона максимально повно відображала суспільно-політично життя регіону. Недаремно гасло «Аргумент-газети» звучить наступним чином: «Час говорити правду».
Редакція «Аргумент-газети» заявляє, що відкрита до діалогу з усіма політичними силами у регіоні. У своїх діях ми керуємося принципами прозорості у висвітленні роботи органів державної влади та завжди діємо публічно.