Інформаційне агентство «Вголос» - https://vgolos.com.ua

Археологія північного обходу Львова: відео з дрона

10 квітня у Службі автомобільних доріг у Львівській області відбулася робоча зустріч із представниками Європейського інвестиційного банку, Європейського банку реконструкції та розвитку та Укравтодору. На ній обговорили деталі фінансування одного з основних проектів на Львівщині – будівництва північної ділянки об’їзної автомобільної дороги м. Львова.

Про це йдеться в описі до відео.

Роботи можуть стартувати вже наступного року. Нова траса з’єднає автомобільну дорогу М-06 Київ—Чоп з трьома автомобільними шляхами державного значення, які прямують від Львова до кордону з Польщею. Археологи також чекають на цей проект. Адже він стане першим в історії України, де археологічні дослідження відповідатимуть усім європейським стандартам у сфері охорони культурної спадщини. Уже на етапі проектування дороги було детально обстежено 19 давніх поселень у межах майбутнього будівництва. Загалом, площа розкопок дорівнюватиме площі майже 14 футбольних полів.

Щоб зробити це відео, дрон пролетів над усією майбутньою дорогою, і згодом на ці кадри був накладений проект транспортної магістралі. На відео показано, які найцікавіші пам’ятки перетинатиме дорога і зображено ключові транспортні розв’язки в Бірках, Гряді і Малих Підлісках із прив’язкою до місцевості.