Про це повідомив член ФК «Титан» Денис Ситник,пишуть «Новости Крыма».

Він розповів, що футбольна команда чекала рішення ФІФА щодо включення клубу «Титан» в Чемпіонат Росії. Однак Міжнародна федерація футболу заборонила РФ приймати кримські клуби в свій чемпіонат, оскільки вони афілійовані до Федерації футболу України.

«Весь цей час футболісти перебували в стані невизначеності, нам не виплатили заробітну плату за травень. А кілька днів тому керівництво клубу повідомило нам, що команда розформовується », - говорить Денис Ситник. За його словами, Сергій Косенко пояснив це тим, що кримська команда не може грати в чемпіонаті України, а в чемпіонат Росії її не взяли.

«У всіх футболістів укладені контракти з клубом, у одних вони закінчуються взимку, а в інших через рік. За законодавством вони повинні були попередити нас про розформування команди за 2 місяці і виплатити нам всю заборгованість по зарплаті та премії », - розповідає Денис Ситник.

Команда «Титану» має намір захищати свої права та інтереси, футболісти звернулися до Прокуратури Армянська із заявою з приводу порушення умов контакту, зокрема, невиплати зарплати і премій.

За словами Дениса Ситника, керівництво клубу обіцяє виплатити всю заборгованість тільки в обмін на розірвання контракту з обопільної згоди.