Нагадаємо, львів’яни поступилися з рахунком 0:4 і тепер гратимуть у матчах плей-офф за бронзові медалі чемпіонату.

Артуре, чи легко було «Будівельнику» у матчах плей-офф проти «Політехніки»?
Ні. Щодо останнього матчу, то ми контролювали гру. Утім, були моменти, коли ми давали слабинку і суперник одразу це відчував. Не враховуючи першого матчу у Києві, галичани показали характер і усі матчі ми грали основними гравцями. Було непросто. Дякую «Політехніці» за матчі з нами і бажаю успхів команді у поєдинках за третє місце.

В останньому матчі за «Політехніку» не грав один з лідерів Владан Вукосавлєвіч. Наскільки його відсутність допомогла «Будівельнику» завершити серію у Львові?
Тренер нам сказав не концентрувати на цьому увагу і грати у свій баскетбол. Наше завдання було грати сорок хвилин сконцентровано, у першу чергу в захисті. Не все у нас вийшло. По ходу матчу були і злети, і падіння. Були моменти в грі коли ми розслаблялися. Цього робити не можна. У наступних матчах нас за це можуть наказати.

Без Владана Вукосавлєвіча «Політехніка» це зовсім інша команда?
Звісно. Він є лідером команди за очками та підборами. Гравці «Політехніки» стараються часто його загравати у матчах. Утім, у нас командний вид спорту. Вважаю, львів’яни можуть зібратися і грати в хороший баскетбол без свого лідера.

З ким було важче грати: з «Політехнікою» чи з «Говерлою» на попередній стадії плей-офф?
Важко порівнювати. До матчів з «Говерлою» ми підійшли не в найкращих кондиціях. Грали після матчів єврокубків і це не пройшло безболісно. «Політехніка» і «Говерла» - зовсім різні команди за стилем гри. Нам легше грати з львів’янами.

Чому?
Львівська команда грає в командний баскетбол, а від «Говерли» не знаєш чого очікувати. У них сильні індивідуально гравці, тому проти них важливо добре захищатися. Коли ми підійшли до цих матчів, наші кондиції були не на висоті. Це відчувалося.

Чи не здалося тобі, що «Політехніка» реально оцінила свої сили і поберегла сили на матчі плей-офф за бронзу?
Я не граю за «Політехніку», тому сказати конкретного не можу. Ми були фаворитом у цій парі, однак я бачив, що суперник боровся. Вони "показали зуби".

Фото: БК "Будівельник"