Про це заявило командування сирійської армії, передає НВ 

Угруповання, що утримує останнє місто району - Дума, повідомляє про ведення переговорів. Сирійська армія, тим часом, заявляє про готовність до штурму.

Сили Асада за підтримки ВКС Росії наприкінці лютого цього року почали наступ на позиції повстанців, які протягом кількох років утримували ряд міст і селищ у Східній Гуті.

У результаті боїв та авіаударів загинули, за оцінками правозахисників, близько півтори тисячі мирних жителів. Під загрозою повного розгрому і полону повстанці пішли на угоду із владою. Бійці збройних угруповань і члени їхніх сімей виїхали зі Східної Гути у провінцію Ідліб на півночі Сирії. 

Угруповання, що утримує місто Думу, повідомляє про ведення переговорів. Сили Асада заявляють, що готові до штурму міста, де, за оцінками, ще можуть перебувати кілька десятків тисяч мирних жителів.

Країни Заходу піддавали Дамаск і Москву жорсткій критиці у зв'язку з бомбардуваннями Східної Гути і загибеллю мирних жителів.

Нагадаємо, 16 березня у Східній Гуті в результаті авіаударів російських літаків і авіації режиму президента Сирії Башара Асада загинула 61 людина, сотні людей були поранені.