Асоціація депутатів Львівської обласної ради першого демократичного скликання була створена сьогодні на загальних зборах у Львові.
На засіданні також було затверджено положення про установчі збори по створенню асоціації, статут асоціації з поправками, сформована президія з 15 членів та ревізійна комісія.
Основна функція Асоціації — інформувати громадськість і висловлювати свою позицію з приводу найважливіших подій, які відбуваються в області і державі. Асоціація працюватиме у форматі сесії, будуть створені профільні комісії, які відслідковуватимуть на важливі події в області у сфері екології, культури та ін.
„Ми, депутати Львівської обласної ради першого демократичного скликання, що започаткували процеси демократизації і державотворення, суспільно-економічної трансформації в регіоні та в Україні, відчуваємо особливу відповідальність за її подальшу реалізацію. Тому ми глибоко занепокоєні негативними процесами в діяльності обласної ради нинішнього четвертого скликання”, — йдеться у зверненні депутатів Львівської обласної ради першого демократичного скликання до депутатів обласної ради четвертого демократичного скликання.
На зборах також був присутній і голова Львівської обласної ради четвертого демократичного скликання Михайло Сендак. „Я не хочу ділити, на чию долю випало більше проблем — на долю облради 1-го демократичного скликання чи 4-го. На сьогоднішній день в обласній раді 4-го демократичного скликання є більше зрадників”, — стверджує Михайло Сендак.
На сьогоднішніх зборах були присутні 102 депутати Львівської обласної ради першого демократичного скликання, 6 депутатів Верховної Ради першого демократичного скликання.
Сьогодні зібралось набагато більше людей, ніж збирає сесія 4 демократичного скликання, — зазначив на сьогоднішніх зборах голова Львівської обласної ради першого демократичного скликання.
200 депутатів було обрано до Львівської обласної ради першого демократичного скликання.