Про це заявив президент Асоціації платників податків України Василь Матійчик під час Форуму у Львові, інформує кореспондент «Вголосу».

На Форумі зібралися платники податків з усієї Західної України. Президент асоціації наголосив, що на наступне засідання парламенту Уряд знов планує винести на розгляд законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких інших Законів України (щодо податкової реформи»). Однак, Матійчик вважає, що це передвиборчий популізм, враховуючи те, що президентська сила і нинішній прем’єр Арсеній Яценюк окремо йдуть на вибори, тому реальних важелів впливу, аби проголосувати за цей законопроект немає.

«Я розумію, що не цікаво буде Президенту підтримувати ці зміни, які запропоновані нинішнім урядом. Адже, скоріш за все, він запропонує свої реформи вже після виборів, сформувавши новий уряд.  Це така гра, і нас знову використовують. Мені, як президенту асоціації, це абсолютно не подобається», – каже Василь Матійчик.

Більше того, він пояснив, що уряд уже вносив цей законопроект на розгляд парламенту, не порадившись з громадськістю, і він провалився. «На жаль, широко розрекламовані наміри реформування податкової системи України не підтверджуються фактичними діями. Великим плюсом є те, що врешті решт пропонуються зміни, але великим мінусом є те, що підготовку до змін ми вели півроку, зокрема наші фахівці працювали у всіх можливих робочих групах і висловлювали свою фахову думку. Та, на жаль, ця думка сьогодні нікому не потрібна, її просто викинули у кошик і люди не розуміють, де їхні напрацювання. Нам не подобається те, що сам факт появи реформ взявся нізвідки, нас турбує те, що Уряд негайно ці зміни вніс на розгляд парламенту,  не порадившись з громадськістю, з бізнесом», – пояснив голова Асоціації платників податків. Він додав, що так робили завжди представники колишньої влади і  було просто зґвалтуванням суспільства.

Під час своєї доповіді президент Асоціації платників податків також наголосив: «Шановні можновладці, відкрийте очі, в який часами живемо. Ви, будь ласка, не тільки декларуйте сьогодні свою тісну співпрацю з громадськістю, з бізнесом, а й негайно її демонструйте, послухайте людей для того, щоб не було так, як з вашими попередниками».