Участь у засіданні взяли голова Львівської облради Петро Колодій, заступник голови ЛОР Валерій П’ятак, голова бюджетної комісії облради Ярослав Качмарик, голова Львівської ОДА Віктор Шемчук, керівники районних рад та міст обласного значення Львівщини, інформує прес-служба ЛОР.

Учасники засідання обговорили проблеми соціально-економічного і культурного розвитку Львівської області та шляхи їх вирішення.

За результатами обговорення члени асоціації прийняли рішення рекомендувати головам районних рад, міським головам міст обласного значення спільно з депутатами обласної ради, закріпленими за територіями, напрацювати пропозиції щодо шляхів вирішення на обласному та державному рівнях проблемних питань розвитку територій.

Також на засіданні асоціації рекомендували головам районних рад передбачити кошти на співфінансування програм і заходів, які фінансуються з державного та обласного бюджетів, та координувати роботу з місцевими радами (міськими, селищними, сільськими) щодо підготовки та реалізації таких програм та заходів.

На засіданні члени асоціації заслухали звіт про роботу асоціації та ревізійної комісії у 2012 році та план роботи на 2013 рік, а також внесли зміни до складу правління асоціації.