Відповідний відкритий лист НАМ поширила 31 січня, передає «Телекритика».

Нагадаємо, що цей зареєстрований 26 квітня 2010 року законопроект пропонує вилучити із закону квоти для національного музичного продукту, а саме норму про те, що в загальному обсязі мовлення кожної телерадіоорганізації не менше 50% мають становити музичні твори українських авторів чи виконавців. Комітет з питань свободи слова та інформації підтримав цю законодавчу ініціативу.

НАМ нагадує, що цей законопроект був включений до порядку денного засідання Верховної Ради 13 січня, але замість нього і низки інших проектів парламент розглянув проблеми лібералізації містобудування.

«Цим листом ми втретє звертаємо увагу парламенту на ситуацію в нашій галузі саме тому, що вона вже давно стала критичною. За результатами кожного наступного дослідження аудиторії наші радіокомпанії втрачають своїх слухачів: українці не хочуть слухати два десятки радіопрограм, які не можна відрізнити одну від одної», - заявляють в асоціації.

У листі, зокрема, сказано: «Цим листом ми втретє звертаємо увагу парламенту на ситуацію у нашій галузі саме тому, що вона вже давно стала критичною. За результатами кожного наступного дослідження аудиторії наші радіокомпанії втрачають своїх слухачів: українці не хочуть слухати два десятки радіопрограм, які не можна відрізнити одну від одної».

«Ми очікуємо на вирішення цієї проблеми вже понад чотири роки і чим більше спливає часу, тим складніше буде повернути увагу нашої аудиторії після її вирішення», - зазначається далі.