Депутат Верховної Ради, заступник голови Народної партії Катерина Ващук прогнозує настання хлібної кризи в Україні в 2005 році. Про це вона заявила 22 липня під час проведення навчального семінару з активом Народної партії 7 західних областей України в Івано-Франківську. "Зараз наступить хлібна криза, тобто, обвал цін на ринку хліба", - сказала Ващук.

Вона пояснила, що уряд недостатньо займається організацією заготівлі зерна. Ващук пояснює це тим, що в Кабінеті Міністрів немає посади віце-прем'єра по аграрних питаннях. "Замість нашого віце-прем'єра (по аграрних питаннях) Роман Безсмертний займається адміністративно-територіальною реформою ... А це сьогодні не сама головна проблема в державі", - пояснила вона.

Ващук уточнила, що у відсутності посади віце-прем'єра по аграрних питаннях у Кабміні є і частка провини Народної партії. "Але тепер наша фракція у Верховній Раді нараховує 65 депутатів - і це уже велика сила", - підкреслила вона. Раніше голова Ради, лідер Народної партії Володимир Литвин критикував роботу Кабміну в агропромисловому комплексі.

Ура-Информ