Російський радник Президента України і відомий політик Борис Нємцов знову робить різку заяву про Україну. Політичні конфлікти у верхів'ях української влади загрожують Україні економічною кризою. Про це Борис Немцов повідомив під час конференції європарламентарів, що другий день поспіль триває у кримській Ялті.

За словами Немцова, конфлікт відбувається між ліберально налаштованим президентом і лівоналаштованим урядом. Така ситуація, на думку радника президента, заважає вирішувати внутрішні економічні проблеми, і зокрема, ускладнює життя українському бізнесу. “Уряд, м'яко кажучи, не завжди і не в усьому слухає Президента. Не завжди і не в усьому з ним погоджується. В умовах, коли країна в непростій ситуації вважаю, що робити цього не можна. Але це моя особиста точка зору. Я розумію, що є ще політична реальність, є популярний прем’єр-міністр. Так чи інакше, все рівно якась з ліній повинна виграти. Я вважаю, що повинна виграти європейська лінія. І дуже б хотілося, щоб вона виграла.” – заявив він.

Наслідки неузгодженості між наказами Президента та діями уряду українці, можливо, відчують вже восени. За словами Нємцова, саме у цей час в Україні можуть різко зрости ціни на продукти харчування та пальне. Однак конкретних порад російський політик не дав і зауважив, що, "у Києві сидять розумні люди, вони розберуться і без мене".

5 канал