Астрологи розказали, яким знакам Зодіаку пощастить у суботу та неділю.

Про це пише ТСН.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельці відчують незвичайну душевну легкість і розкутість, що, доводиться визнати, відбувається з цими важкими — швидше, в моральному, ніж у фізичному сенсі — людьми не так часто, як їм би того хотілося. Вони перестануть соромитися себе і своїх душевних поривів, тож цей стан варто використовувати для того, щоб налагодити відносини з важливими для них людьми. Представники знака давно мріяли зблизитися з ними, але обставини цьому не сприяли, а тепер нарешті настав вдалий момент.

Близнята (22.05 — 21.06)

Близнятам, які раптом — несподівано для себе — стануть сміливими та рішучими, можна спробувати реалізувати найзаповітніші мрії, які останнім часом стали здаватися їм нездійсненними. Саме сьогодні їхнє ставлення до цієї справи зміниться зі знака "мінус" на знак "плюс": вони зрозуміють, в якому напрямку необхідно рухатися та які дії робити. Головне, в останню мить не злякатися можливих змін і, вирішивши, що все це занадто довго й клопітно, не згорнути "кампанію" після досягнення мети.

Діва (22.08 — 23.09)

Дівам, попри вихідні, можна — і треба — починати нову справу, про яку вони давно мріяли. Цей час сприятливий для ділових переговорів з партнерами й людьми, від яких залежить просування проєкту, і той факт, що відбуватимуться вони не в офіційній, а в неформальній обстановці, посприяє знаходженню спільної мови і досягненню взаємовигідних домовленостей. Найбільше пощастить тим, чия професія так чи інакше пов'язана з творчістю, та й інші теж не залишаться ні з чим.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Скорпіонам, які останнім часом часто сумують, рекомендується скликати якомога більше гостей і влаштувати гучне свято — тож Геловін їм у цьому сенсі в допомогу. Варто заздалегідь подбати про те, щоб гості не нудьгували: придумати ігри, в які вони могли б грати, і конкурси, в яких можна не тільки брати участь, а й вигравати — нехай невеликі й жартівливі — призи. Що веселіше й активніше представники знака проведуть ці вихідні, то краще складеться їхнє життя найближчим часом, тому не варто скупитися на організацію вечірки.