Сьогодні, 1 липня, проходить тендер щодо пасажирських перевезень у Дрогобицькому району. ВАТ «АТП-14607», яке ще недавно очолював нинішній голова Львівської обласної ради Михайло Сендак, не допустили до участі у тендері.

Попередньо надійшов лист від Львівського обласного господарського суду про те, що проти підприємства відкрито провадження про банкрутство. Відповідно до вимог тендеру таке підприємство не може виступати перевізником.

За словами представника трудового колективу Дрогобицького АТП-14607 Михайла Мороза, заборгованість із зарплати на підприємстві сягає 600 тис. Він запевнив, що нині підприємство «доведено до ручки». Водії, яким роками не виплачували заробітної платні, неодноразово пікетували приміщення Дрогобицької міської та Львівської обласної рад, писали листи у всі можливі інстанції, зокрема, й Президентові України. В результаті їх просто звільнили з роботи.

М.Мороз наголосив, що на потужному колись підприємстві працює зараз лише вісім осіб, а близько 250 колишніх водіїв підприємства й досі не отримали заборгованої їм зарплатні.

ЗІК