3-й благодійний "Аукціон надій" організований студіками Університету банківської справи у Львові. На цей раз вони збирали фінанси на створення першого в Україні Храму Пам'яті.

Саме так називатиметься відновлена дерев'яна церква 17 ст. у селі Кути на Львівщині.

Аукціон відбувся у палаці Потоцьких в дружній та невимушеній атмосфері. Керуючий аукціоном гнав не гірше Шумехера, підганяючи присутніх банкірів до купівлі того чи іншого лоту. Банкіри радісно зустрічаючи лоти від відомих в Україні людей, закручували інколи гонку з переслідуванням і раділи як діти, коли їм вдавалось виграти такий бажаний приз, який прикрасить їх домашній затишок, звеселить дітей та підбадьорить їх жіночок.

Заради гендерного слівця, варто зазначити, що присутні феміни намагались перебороти зібраний чоловічий клуб львівських банкірів у прагненні отримати якийсь прикольний лот. І знову ж інколи – їм це вдавалось.

В результаті перемогла дружба. Студентам вдалось зібрати 162 тис. 800 гривень на відновлення церкви, а банкіри отримали цінні подарунки від миколайчиків, зашифровані під прізвищами: Сергія Тигипко, Павла Гудімова, Олега Якубовського, Івана Малковича, Анжеліки Рудницької, Лариси Теліженко, Наталії Татарин, Павла Сенища, Арсенія Яценюка та Катерини Ющенко.

Зі стартової ціни в штуку гривень – найдорожче продали копію чудотворної ікони Голубицької Богоматері від Сергія Тигипка. Лот придбав львівський банкір Сергій Смовженко за 30 тис. гривень.

Екс-голова Львівської облдержадміністрації Олександр Сендега виклав за лот Анжеліки Рудницької – прикольну "подушечку-думочку" для сну, здоров’я та щастя за 7 штук гривастих банкнот.

Представник Петра Писарчука зазмагав для шефа картину-ілюстрацію до книги "Снігова королева" (автор – Владислав Єрко) від Івана Малковича за 16 тис. грн. та ікону середини 19 століття «Ісус Христос Вседержитель» від Олега Якубовського.

Лот від всенародного улюбленого і можливо майбутнього президента України – Арсенія Яценюка – картину "Видубецький монастир" забрав додому львівський підприємець Володимир Бербека за 15 тис. гривень. Лотом від дружини заслуженого пасічника України і за сумісництвом – теперішнього гетьмана країни – Катерини Ющенко у вигляді картини з крилатою назвою "Обвінчані любов'ю" буде милуватись львівський банкір Роман Загірний за 11 500 вкраїнської валюти.

Були й інші лоти, на які знаходилась народна валюта, але найкращі моменти аукціону видно з фоток, на перегляд яких і запрошуються усі хлопчики й дівчатка.