Про це заявив голова Волинської обласної організації ВО «Свобода» Анатолій Вітів.

«Кадрові призначення, які відбуваються у Волинській області, свідчать про те, що регіон впевнено перетворюється в один з основних осередків контрреволюції в Україні. Вже через кілька днів Волинську митницю – один з епіцентрів корупції в державі, може очолити Роман Микитюк, який керував нею в часи Януковича. «Свобода» категорично виступає проти такого призначення і повернення старих кадрів на посади. Це ніщо інше як акт знущання над Революцією гідності і відвертий саботаж реформ», – зазначив свободівець.

Також Анатолій Вітів констатував, що на фоні інформаційного шуму навколо можливої реінкарнації головного митника області, тихо і непомітно пройшло повернення на посаду очільника Держслужби з надзвичайних ситуацій відстороненого раніше Володимира Грушовінчука.

«Кілька місяців тому його було тимчасово відсторонено від виконання обов’язків на період проведення слідства. Тоді міністр внутрішніх справ і один з лідерів «Народного фронту» Арсен Аваков після показового піар-арешту голови ДСНС Сергія Бочковського заявив про звільнення обласних керівників ДСНС, в тому числі Волинської. Також друг Арсенія Яценюка оприлюднив папір, в якому нібито була інформація про те, що з Волинської області в центр передавалося 40 тисяч гривень хабарів щомісяця. Втім, ця справа так і не отримала свого логічного продовження. Обіцяючи боротьбу з корупцією, суспільство вкотре обдурили», – констатував «свободівець».

«Виходить, що або Арсен Аваков відверто брехав і вводив в оману народ і ніякої корупції у відомстві ДСНС взагалі не існувало, а арешт Бочковського і бурхливий спіч соратника Арсенія Яценюка виявився фальшивим. Тоді Арсен Аваков має понести відповідальність за наклеп. Або ж Арсен Аваков отримав більш переконливі аргументи, ніж 40 тисяч гривень і раптово замовк про корупцію у Волинському відомстві ДСНС та й інших відомствах. Після чого Володимир Грушовінчук знову спокійно і з чистою совістю повернувся на свою посаду. Ми повинні докласти максимум зусиль, щоб стара корумпована команда чиновників Януковича ні за яких обставин не повернулася в органи влади, а також зупинити процес відродження старої корумпованої системи», – додав він.