Натомість керівництво області пропонувало затвердити на цю посаду начальника Нововолинського міськвідділу міліції Павла Алексєєнка.

11 березня у приміщенні Волинської ОДА відбулося громадське обговорення призначення начальника УМВС в області. Учасники дискусії закидали Віктору Швидкому звинувачення у непрозорих схемах у час, коли він очолював обласне управління міліції, а також був заступником голови облдержадміністрації. Також люди дорікали йому, що у часи його керування «бандити не сіли у тюрми», в області працювали корупційні схеми.

У відповідь на ці звинувачення Віктор Швидкий стверджував, що до цього непричетний і що корупцією не займався. Також він відмовився написати рапорт на звільнення.

Між тим, за інформацією власкору «Вголосу», голова Волинської ОДА Григорій Пустовіт та голова обласної ради Валентин Вітер рекомендували міністру МВС Арсену Авакову призначити начальником УМВС у Волинській області Павла Алексєєнка. Але наступного дня з Києва прийшло несподіване рішення про призначення Віктора Швидкого.

Голова ОДА Григорій Пустовіт запропонував дати Віктору Швидкому попрацювати декілька місяців, а незадоволення громадськості оформити у вигляді письмового звернення Міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову.

Віктор Швидкий очолював обласне управління міліції за часів, коли головою ОДА був Володимир Бондар - з серпня 2005-ого по січень 2007-ого року. Після цього працював заступником голови облдержадміністрації, а з січня 2008 року - знову начальником УМВС України в області.