Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«За підсумком цих двох днів протистоянь в Харкові мною будуть зроблені висновки щодо кадрового складу підрозділів міліції області. Багато чого з того, що я побачив більше було схоже на саботаж, ніж на службу. Всіх, кого це стосується, – підуть – від керівників і до рядового складу, що не менш важливо. Міліція в Харкові має мінятися докорінно. Я довіряю підполковнику Дмитрієву, якого поставив на посаду місяць тому.. просто буду більш щільно йому допомагати – ситуація не проста. Окремо скажу і виділю відмінно спрацювали спецназівців і значну частину міліціонерів - патріотів, які працювали на країну в ці складні три доби в Харкові».«Сепаратистам і провокаторам – жорстке реагування, як і писав раніше, буде невідворотним», – наголосив він.

Аваков також розповів про сьогоднішню ніч у Харкові: «Харківська ніч була нескінченно довгою. Хамська, брутальна, замовлена і щедро оплачена агресія проросійських «протестуючих» була недосяжною. Утримувалась від атак сепаратистів весь попередній день будівля ОДА, було підпалено з холу. Солдатів Нацгвардії атакуючі закидали світлошумовими гранатами. За охороняв без зброї підрозділам МВС був відкритий вогонь з травматичної зброї.

Підрозділам МВС була віддана команда в першу чергу загасити пожежу. Забезпечити охорону приїхали розрахунків пожежників. Скориставшись концентрацією Нацгвардії на пожежі в лівому крилі будівлі ОДА, сепаратисти, розбивши вікна в протилежному крилі будівлі, проникли в будівлю. Їх було близько 200.

На 2 годині ночі: Пожежа була згашена. Троє поранених у нас. У тому числі один важко. Будівля захоплено сепаратистами.

Близько 6.30 ранку спецпідрозділу МВС спеціальної операцією звільнило будівлю від загарбників. Без єдиного пострілу, гранат та інших спецзасобів. 70 затриманих. Вилучено зброю. У тому числі лідер сепаратистської групи УВБ (Український східний блок?) Логінов.

Будівля ОДА взята під озброєну охорону з автоматичною зброєю».

Як повідомляв «Вголос», сьогодні парламент посилив відповідальність за сепаратизм – від 3 до 10 років.