Про це повідомив очільник МВС Арсен Аваков на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook».

«Хресна хода пройшла. Автобуси з учасниками сьогоднішнього молебню в основному - вже на шляху додому, частина людей ще молиться в Лаврі. Провокацій і сутичок вдалося уникнути - злагоджено працюють Нацполіція і Нацгвардія», – написав він.

Крім того, за словами Авакова, «дала свої плоди» і проведена профілактика, а також введені заходи безпеки.

Також Аваков повідомив, що були затримані кілька людей з провокаційними гаслами.

«Невелика групка маргіналів з шести чоловік, які намагалися з розгорнутим плакатом «Донбас – це російський світ!» нести киянам благість, відпочивають тепер в одному з райвідділів поліції. Слідчим цікаві ці особистості і їх аргументи, на молебень вони не потрапили», – повідомив міністр.

«Десяток складаних ножів, вилучених на рамках безпеки - повернули власникам перед посадкою в автобуси додому. Чотирьох патріотів, які намагалися різкістю рухів зупинити цей церковний захід - попросили не створювати шансу для провокації антиукраїнських сил, і після бесіди - хлопці поїхали додому. Ніякої картинки для ворожих ЗМІ, і ніякої провокації. Рутинно - і ніякого русского мира!», – додав Аваков.

Нагадаємо, раніше поліція міста Києва повідомляла, що в учасників хресної ходи в Києві вилучили кілька ножів та провокаційні плакати.