Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що не збирається йти у відставку через справу про вбивство громадської активістки Катерини Гандзюк.

Про це він заявив на форумі в Маріуполі, повідомляє РБК-Україна.

Аваков зазначив, що піде у відставку, коли він відчує, що не приностить користі, або виявить, що "його принципи не збігаються з тим, що відбувається".

"Я розділяю заклики пасіонарної частини від реального становища. Я не цукровий, не розтану. Через цю справу не піду (у відставку - ред.)", - зазначив він.

Він також зазначив, що найближчим часом СБУ винесе процесуальні рішення щодо вбивства активістки Гандзюк.

"Я розділю цю ситуацію на дві частини: є виконання цього злочину - напад, який переріс у вбивство та замовник. Першу частину розслідувала поліція: бурно, з пошуками різних варіантів, але протягом доволі короткого часу встановили виконавця. Всі ці виконавці були відправлені під варту, здається їх було шість. Частина з них, яка дала показання, знаходиться під іншими санкціями, Але виникло одразу питання номер два: а хто замовник?", - зазначив він.

Як писав "Вголос", Глава Офісу президента Андрій Богдан вважає, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не має жодного відношення до грошових потоків чи якихось схем. Він заявив, що в суспільному просторі немає прикладів, що Арсен Аваков є частиною якихось негативних явищ.