Кореспонденти ТСН на власні очі бачили, як кортеж високопосадовця створював аварійні ситуації на дорогах та їздив з перевищенням швидкості по трасі, якою щодня їздив Віктор Янукович. Міністр внутрішніх справ сьогодні повертався з навчального центру Національної гвардії України кортежем із двох броньованих новеньких «Мерседесів» і джипу «Фольксваген».

У навчальний центр Нацгвардії кортежем із броньованого «Рендж Ровера» і п'яти машин супроводу приїздив і в.о. президента, голова Верховної Ради Олександр Турчинов. Аваков же назад їхав майже тим же маршрутом, яким щодня пересувався екс-президент Віктор Янукович - із Нових Петрівців, через столичні Оболонь, Поділ і на Печерськ.

Наздогнати кортеж міністра було непросто. На спідометрі - 180 кілометрів на годину. Дозволена швидкість - 110. Водії не пригальмовували, навіть коли в'їжджали в населені пункти. Руху на вулиці Богатирській заради кортежу ніхто не перекривав. Охорона Авакова справлялася сама і розганяла машини, які заважали.

Білий «Мерседес» з одеськими номерами атакували кілька разів - водій ледве впорався з керуванням, щоб не потрапити в аварію.

На з'їзді з Московського проспекту кортеж навіть зупинився - і за правилами дорожнього руху пропустив пішохода. У цей момент можна було побачити, як під Московським мостом інспектор ДАІ зупиняв рух. Усі, хто бажав виїхати з Оболоні, чекали, доки проїде міністр.

На маршруті Гаванський міст - Набережно-Хрещатицька - Поштова площа не працював жоден світлофор. Рух регулювали даішники. Щойно кортеж міністра проїхав – світлофори почали працювати. Інспектори пояснили ситуацію технічними несправностями.

Ще місяць тому прем'єр-міністр Арсеній Яценюк обіцяв, що на українських дорогах усі будуть рівні, високопосадовці не пересуватимуться у кортежах, заради них не перекриватимуть руху.

Джерело: ТСН