Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звинуватив штаби кандидатів у президенти в розпалюванні ненависті в суспільстві.

Про це у недеділю, 10 лютого він написав на своій сторінці у Facebook.

“Це робота штабів така? Розмотувати донезмоги спіраль ненависті в суспільстві? … Штаби політиків!? Адже це ви, які називають себе чесними і прекрасними – посилаєте бойовиків один на одного, платите за це брудні гроші… А при світлі дня – в підсумку ми зустрічаємося з респектабельними, шанованими людьми з політичних штабів, які дають команди і наймають людей робити ницості!”, – зазначив Аваков.

За словами міністра, “це не політика, і не виборча кампанія – це бл*дство”.

Міністр повідомив, що в Кривому Розі на підході до мітингу одного з кандидатів у президенти зупинили громадянина, який мав з собою 10 літрів зеленки.

“В 4 містах протягом одного дня вилучали зеленку у різного роду активістів… З глузду з’їхали зовсім?”, – запитує він.

“Мені зателефонував один товариш – це, каже, свавілля, чому поліція виводить з мітингу кандидата Х. людей? Вони ж просто стоять і не нападають поки ні на кого. Обурюється. А те, що в кишенях у порученців одного штабу проти іншого, які “просто стоять” – фінка і кастет з петардою, газ черемха і флакони з зеленкою – серед збору тисячі людей – нічого?”, – зазначив Аваков.

Аваков закликав штаби конкурентів на виборах “зупинитися”.

“Зберіться, панове кандидати, домовтеся, як вести чесну конкуренцію і не втратити країну, не розміняти все ненависть і підлі провокації. Адже це так приємно – чесно виграти вибори”, – наголосив міністр.

Додамо, що Порошенко за вісім днів заробив майже 60 мільйонів гривень.