Про це сказав в.о. президента, голова Верховної Ради Олександр Турчинов у відповідь на вимогу «регіонали» Ганни Герман відправити Авакова у відставку через загибель Сашка Білого. 

«Я прошу вас не призначати в цьому залі провокаторів і патріотів – ми не для того вас обирали. Друге, я прошу вас поставити на голосування питання про відставку міністра Авакова, тому що в країні було допущене політичне вбивство. І поки не буде розслідувана ця справа, не можна, щоб людина працювала в міністерстві внутрішні справ і мала вплив на це розслідування», – сказала Герман Турчинову.

«Я дуже прошу вас не повторювати тих помилок, які були, – ви згадайте, як ви самі вимагали відставки Захарченка. Якби ваш попередник відреагував вчасно, можливо, не було б убито стільки людей на Майдані», – додала Герман.

Турчинов відповів на це: «У випадку, коли під час розслідування цієї справ парламентська комісія визнає порушення закону з боку будь-якого посадовця, заступника міністра, міністра, кого інша – парламент не буде коливатись і буде приймати рішення щодо звільнення. Зараз, без розслідування цього питання, ми не можемо з вами займатися розправою», – сказав він.

«Комісія зробить доповідь. Щоб комісія проводила об’єктивне розслідування, ми включили представників від громадськості – у тому числі й тих, які вимагають розслідування цього питання і зацікавлені в об’єктивності його проведенні. І за висновками цієї комісії парламент, Кабінет міністрів буде приймати рішення», – додав Турчинов.

Нагадаємо, перед цим Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію з розслідування обставин загибелі Олександра Музичка, більше відомого як Сашко Білий. Її очолив позафракційний Юрій Дерев’янко.

Також у ВРУ зареєстрували постанову про звільнення Авакова

Як писав Вголос,  вчора ввечері активісти «Правого сектора» влаштували акцію під Верховною Радою з вимогою відставки Авакова.