Про це повідомив наречений Діани Берченко Юрій Фоменко, пише KHARKIV Today.

Зазначають, що старша сестра Оксана Євтеева (Берченко) прийшла до тями, а Діана досі перебуває без свідомості в стабільно важкому стані. Фоменко додав, що Оксану відключили від усіх приладів, а Діану відключили від апарату штучної вентиляції легенів, але ще годують через трубку.

«Тобто серце, легені – все працює саме вже. Нервова система ніби як почала реагувати, тому що на зовнішні подразники є якась реакція, руки-ноги ворушаться трохи. Повіки тремтять», - зазначив Юрій.

Разом з тим, за словами знайомої сім'ї Світлани Отрощенко, Оксана внаслідок ДТП отримала: черепно-мозкову травму, травму грудної клітки, тупу травму живота, забій серця, перелом 4-8 ребер зліва, розрив легені справа, розрив селезінки, перелом лівої ноги.

Натомість батько сестер Ігор Берченко додав, що хтось з боку сім'ї Зайцевих звертався до їхнього адвоката з пропозиціями компенсації.

«Так мій адвокат говорив мені, що до нього зверталися з пропозиціями компенсації хтось з боку Зайцевих. Але що мені ця компенсація? Навіщо? Вона що мені підніме Сашу з могили ( чоловік Оксани, – "24"). Нашій сім'ї звичайні люди допомагають», – зазначив Ігор.

Він додав, що поки ніхто не повідомлятиме Оксані про те, що її чоловік загинув в ДТП.

«Квіточка тільки з землі почала підніматися. Навіщо їй говорити? Нехай зміцніє», - зазначив батько.

Нагадаємо, увечері 18 жовтня в Харкові автомобіль Lexus, який їхав на червоне світло, вилетів на тротуар та перекинувся. Внаслідок ДТП загинули 5 осіб, ще 6 отримали поранення різного ступеню тяжкості, серед них двоє жінок перебувають у дуже важкому стані.

За кермом Lexus перебувала 20-річна Олена Зайцева. Тепер їй загрожує 10 років ув'язнення.

Попри те, з'ясувалося, що водійка Lexus під час аварії брала участь у перегонах на момент скоєння аварії і перебувала під наркотикамиВизнавати свою провину дівчина відмовилась. Суд залишив її під вартою на 60 діб без права внесення застави.

Як писав «Вголос», СІЗО, в якому сидітиме Зайцева, зробили більш «гламурним».