Про це в понеділок на своїй сторінці у Facebook поінформував керівник військово-цивільної адміністрації Авдіївки Павло Малихін.

«4 роки тому Авдіївку вирвали з нахабних лап «руського міра». 4 роки наші хлопці з 93-ї бригади та ДУК звільнили місто... Сьогодні ми святкували фактично другий день народження міста. Окрім ходи, молебня біля пам'ятника загиблим авдіївцям, відвідали й сумнозвісний меморіал на Промці (промзона). Вшанували пам'ять тих, хто стримував нашестя вже після звільнення», - написав Малихін та опублікував відповідні фото.

Він зазначив, що військовослужбовцям з нагоди свята вручив пам'ятну відзнаку ВЦА - медаль «За оборону Авдіївки». «Дві нагороди, на жаль, посмертні... Сім'ям загиблих героїв їх передасть колектив 93-ї механізованої бригади», - додав керівник.

Він зауважив, що Авдіївка вже чотири роки регулярно отримує «подарунки» у вигляді обстрілів житлових будинків та постійних перебоїв із водопостачанням, але незважаючи на всі труднощі, на всі проблеми, місто відновлюється.

«Із 7 тисяч населення, що лишилось тут у 2014-му, нині маємо понад 20. Працюють усі державні установи. Не збирається спинятися місцевий гігант - Коксохімічний комбінат. Спільними зусиллями відновлено більшість будинків. Здійснюють  діяльність усі соціальні заклади, в тому числі школи і садочки. Наших дітей круглий рік намагаємось повезти в усі куточки країни. Авдіївка живе!» - запевнив Малихін та подякував героям, котрі звільнили місто, а також тим, хто сьогодні забезпечує щоденну життєдіяльність Авдіївки.