В середу, 2 червня, авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» виконала перший рейс між Донецьком і Львовом. Встановлення регулярного повітряного сполучення між Сходом і Заходом України направлене на зміцнення ділових, туристичних і дружніх зв'язків між двома регіонами.

Польоти на власних літаках авіакомпанії МАУ «Боїнг-737» з двома класами обслуговування: бізнес і економ виконуватимуться двічі на тиждень (у середу та неділю). Надалі, залежно від попиту, кількість рейсів може збільшуватися.
Рейс МАУ між Донецьком і Львовом став першим рейсом в історії української авіації, який сполучає західну і східну столиці України.

«Розширення мережі власних внутрішніх маршрутів – частина довготривалої стратегії розвитку нашої авіакомпанії, – відзначила корпоративний прес-секретар МАУ Євгенія Сацька. – При цьому відкриття рейсу, що з'єднав Донецьк з Львовом, є знаковою подією не лише для авіакомпанії МАУ, але і для українського суспільства вцілому. До цих пір прямого повітряного сполучення між східним і західним регіонами України не існувало, і авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» надзвичайно рада відкриттю цього, у своєму роді історичного, повітряного моста».